Jesienna chandra? Miej na to wybiegane… „czyli jak sprawić, aby najbardziej męcząca część dnia była jednocześnie najbardziej relaksującą częścią dnia”  🙂 Złota polska jesień zawitała do naszego lasu, więc wtorkowy trening nie mógł odbyć się nigdzie indziej jak w mieniącej się kolorami jesieni Miechowickiej Ostoi Leśnej! Nie daj się jesiennej chandrze i dołącz do nas!

Dzień Dziecka!

Dzisiaj Dzień Dziecka, więc czwartkowy trening zamienił się w wolne wybieganie bez planu z beztroską dziecięcą radością.
„Dzieci nie myślą ani o tym, co było, ani o tym, co będzie, ale cieszą się chwilą obecną, jak mało kto potrafi”.
Próbujemy się tego uczyć od dzieci i w czasie naszych treningów cieszymy się chwilą i swoją obecnością!
Wszystkim Dzieciom tym „małym” i „dużym” życzymy dużo radości. Bawcie się!

Bieg integracyjny MOL w ramach IX Tygodnia Sportu

„Jak dobrze mieć sąsiada,
Jak dobrze mieć sąsiada,
On wiosną się uśmiechnie,
Jesienią zagada…”

Właśnie w obchodzonym dzisiaj Europejskim Dniu Sąsiada odbyło się wydarzenie – Bytomskie Bieganie – bieg integracyjny MOL w ramach IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich, który odbywa się w dniach 26 maja – 1 czerwca 2017 r.
My z naszymi biegowymi sąsiadami bardzo się lubimy, dlatego cieszymy się że mimo deszczowej aury tak licznie przybyli na nasze zaproszenie i wspólnie z nami przebiegli „świetlikową” trasę w malowniczej scenerii Miechowickiej Ostoi Leśnej.
Dziękujemy przybyłym grupom biegowym: BTM Runners, Szombierki Runners, Cidry Lotajom, wolnym biegaczom oraz całej reszcie za wspólny trening oraz po-treningowe smakołyki!

1 2 3 6